Ar lentos terasoms metų eigoje keičia savo spalvą?

Jeigu norite, kad Jūsų terasa būtų ne tik patvari, tačiau taip pat ir atrodytų patraukliai – tokiu atveju, pagrindui, tai yra grindims, siūlome rinktis geros kokybės, specialiai terasoms skirtas lentas, o ne paprastos medienos gaminius. Specialios terasinės lentos kainuoja brangiau, tačiau ir tarnauja ilgiau bei atrodo kur kas gražiau.

Ieškantiems geriausios kokybės, siūlomos lentos terasoms iš Prodeck.lt. Visada siūlome tartis su specialistais, kurie ne tik padės rasti tinkamas lentas, tačiau ir supažindina su jų priežiūros niuansais bei paaiškins – ar jos turi keisti spalvą metų eigoje.

Platus spalvų paletės pasirinkimas

Džiugu, kad specialiai terasai skirtos WPC lentos yra labai įvairios ir kiekvienas gali rasti tokią spalvą, kuri jam labiausiai patinka. Nors terasose ruda yra klasika, tačiau gražiai atrodo ir linkusi į raudonumą, kuri kvepia raudonmedžiu, taip pat ir šviesiai ruda, labiau smėlinė, kuri geras pasirinkimas mažose erdvėse, kai reikia, kad jos taptų kiek erdvesnės. Pagrindas, grindys ir jų spalva yra labai svarbi, tad siūlome iškart apgalvoti – koks stilius bus kuriamas, kokie baldai komponuojami. Tuomet rasti atspalvį, kuris jums labiausiai patinka – nebus sunku.

Spalva ne tokia intensyvi – po kelių dienų

Kai lentos jau yra toje vietoje, kur visada ir bus –  dažniausiai jau po poros dienų bus galima pamatyti realų vaizdą, kuris jus džiugins daugelį metų. Net ir specialistai patvirtina, kad lentų spalva kiek pakinta. Dažniausiai ji būna vienu arba dviem tonais mažiau ryški. Taigi, reikia tai įvertinti renkantis lentas. Dažniausiai prekybos vietose būna nurodyta – kaip pakinta spalva. Ne veltui pirmiausia siūloma susipažinti su opcijomis internete. Žiūrėkite, galbūt geriau Jums pirkti ryškesnes lentas, kadangi po kelių dienų jos taps pastelinės? Juk pastelinės dar labiau bluks. Apie poreikius būtinai informuokite specialistus, kurie parduoda lentas. Jie nurodys spalvas, kurios Jums turėtų tikti labiausiai.

Atsparumas aplinkos poveikiui

Specialiai terasai skirtos WPC lentos yra atsparios aplinkos poveikiui. Dėl to dažniausiai ta spalva, kuri yra keletą dienų po montavimo – išlieka visą laiką. Tuo tarpu terasai pasirinkus įprastas lentas – reikės kas kelerius metus jas perdažyti. O kuo dažniau dažoma – tuo jos labiau dėvisi ir galiausiai trumpiau tarnauja. Žinoma, gaila, kai terasa sumontuota, tačiau jos tarnavimo laiko tarpas nėra ilgas.

Minimali priežiūra

Džiugu, kad WPC lentoms nereikia daug priežiūros. Nereikia visai. Tik valykite nešvarumus, kurie natūraliai atsiranda esant bet kokioje patalpoje. Spalva išlieka ryški, graži, tačiau nereikės jos kiekvienus metus perdažyti. Tai ir yra svarbiausias šių lentų privalumas.

Specialiai terasoms skirtos lentos ir džiugina tuo, kad jos yra labai patvarios, jų spalva kinta minimaliai. Dėl to tikrai verta investuoti kiek daugiau, tačiau rinktis tokias lentas, kurios leis Jums ramiai leisti laiką terasoje negalvojant apie tai, kad metų eigoje ji taps nebe tokia patraukli. O juk gera būti tokioje terasoje, kurioje estetika kvepia elegancija, taip?