Prekių apžvalga: populiariausios verslo dovanos

originalios verslo dovanos

Iliustracija: pixabay.com/users/tamanna_rumee-19312839/

Kiekvienais metais yra bent kelios progos, kai norime pamaloninti ar nustebinti savo verslo partnerius ar kolegas ir klientus darbe. Dažniausiai tai kolegų gimtadieniai, Tarptautinė boso diena, šv. Kalėdos ar įmonės gimtadienis. Ir kas kartą tenka sukti galvą, kaip originaliai nustebinti savo kolegas arba verslo partnerius, nes dovanojamas puodelis metai iš metų nėra geras pasirinkimas, norint iš tiesų palikti įspūdį ir gerą emociją.

Čia pateiksime tris pagrindines idėjas, kuriomis pasinaudoję ne tik nustebinsite, bet ir pamaloninsite dovanų gavėjus. Štai jos:

Vardinis daiktas

Kai norite parodyti visą dėmesį savo kolegai viena ar kita proga, puiki išeitis būtų vardinis termo puodelis, gertuvė, rašiklis, kalendorius, medžiaginis maišelis ar bet kokia kita praktiška dovana, kurią būtų galima naudoti darbe. Klientas galėtų gauti Jūsų įmonės vardines dovanas, nes tokiu būdu abi pusės būtų patenkintos: klientas – dovana, Jūs – įmonės reklama.

Darbo knyga

Darbo knyga yra puiki pagalbinė priemonė versle, padėsianti kolegai ar verslo partneriui nepasimesti įtemptoje dienotvarkėje ir viską suspėti! Tai gali būti puiki naujametinė dovana (jei knyga skirta artėjantiems naujiems metams) arba neįpareigojanti knyga kalendorinių metų prasme, kurią naudoti būtų galima bet kada.

Dovana skonio receptoriams

Įdomus ir ne kasdienis maistas gali išties pamaloninti Jūsų bendradarbį ar verslo partnerį. Originalios verslo dovanos galėtų būti natūralios sudėties sveika duona, lietuviškas medus, Lietuvoje pagamintos gurmaniškos užtepėlės, Lietuvos desertinis pasididžiavimas – obuolių ar slyvų sūris ir begalė kitų gardėsių, kurie ne tik nustebins savo originalumu, bet ir pamalonins kolegų ar verslo partnerių skonio receptorius. O kad nereikėtų sukti galvos, kas su kuo dera ir kaip gražiai dovaną įteikti, siūlome ieškoti dovanų rinkinių, kurie būna iš anksto apgalvoti ir vizualiai puikiai paruošti iškart įteikti. Dovanoti dovanas dar niekada nebuvo taip paprasta!