Patarimai, kaip įsigyti televizorių pigiau

Televizorius – daugelio mėgstamas laisvalaikio praleidimo būdas. Ir kodėl gi ne? Modernūs šiuolaikiniai televizoriai siūlo ne tik įtraukiančias pramogas, bet ir galimybę mokytis, žaisti, sportuoti ir kt. O jei atėjo laikas senąjį televizorių pakeisti nauju, nebūtinai turite išleisti krūvą pinigų. Štai keli patarimai, kaip galima sutaupyti.

Pasinaudokite nuolaidomis

Parduotuvės prekybos centruose ir internete nuolat taiko įvairias nuolaidas, tad jomis verta pasidomėti. Nežinote, kur šiuo metu vyksta akcija? Galite paprasčiausiai atlikti paiešką internete, pavyzdžiui, į paieškos laukelį įvedę frazę „SAMSUNG televizoriui akcija“ ar pan.

Nepamirškite savo ryšio operatoriaus

Visi išmanieji įrenginiai yra susiję su interneto ryšiu, tad jais prekiauja ir ryšio operatoriai. Lojaliems klientams jie visada turi specialių pasiūlymų, tad būtinai pasidomėkite jų siūlomu asortimentu ir pasiūlymais. Tikėtina, kad išsirinksite naują televizorių už gerą kainą būtent čia.

Rinkitės kiek senesnį modelį

Televizorių evoliucija – itin sparti. Tai labai atsispindi jų kainose, tačiau paprastam vartotojui parametrų skirtumai nebūtinai yra esminiai. Jei taupote, rinkitės patikimo gamintojo televizorių, tačiau senesnio modelio. Jis kainuos pigiau, tad galėsite mėgautis puikia vaizdo kokybe, o išleisite mažiau.