KOKIA TARA TINKA ĮVAIRIOMS PREKĖMS?

Prekių gabenimui ir sandėliavimui dėl savo kompaktiškumo, praktiškumo, lengvumo bei kitų išskirtinių fizinių savybių labiausiai tinka plastikinės dėžės. Kadangi šios dėžės yra ilgaamžės, jos tarnauja daugybę metų ir per tą laiką visiškai nepraranda geros savo būklės ir išvaizdos.

Kokiose ūkinėse veiklose patogu naudoti plastikines dėžes?

Kadangi plastikinėms dėžėms nebaisūs jokie gamtinių oro sąlygų pokyčiai, drėgmė ir kenkėjai, jas labai patogu nešioti ir sandėliuoti, jos yra naudojamos ne tik pramoninėje gamyboje, prekybos versle, logistikoje, bet ir namų ūkyje. Jos tinka ir statybose, ir maisto gamyboje, ir žemės ūkyje. Ypač yra patogios sulankstomos plastikinės dėžės, nes kai jos nenaudojamos, jas sulanksčius sutaupoma daug laisvos vietos, todėl nereikia sau kvaršinti galvos, kaip sutalpinti didesnį jų kiekį.

Kaip pasitarnauja plastikinės dėžės prekiaujantiems maisto produktais?

Plastikinėse dėžėse galima laikyti atskirai išrūšiuotus žuvies ir mėsos produktus. Jeigu dėžutės yra mažesnių gabaritų, jose laikomus maisto gaminius labai patogu sutalpinti šaldiklyje. Plastikinė tara tinka ir konditerijos bei duonos prekėms, nes ji patikimai jas apsaugo nuo drėgmės ir kitokio išorės poveikio. Plastikinės dėžės nuostabiai tinka ir pieno produktų gabenimui ir sandėliavimui. Jas naudojant bet kurių maisto prekių gabenimas ir laikymas bus tikrai saugus visais atžvilgiais.

Kaip efektyviai galima panaudoti plastikines dėžes žemės ūkio reikmėms?

Jei gyvenate kaime ir ūkininkaujate, arba mėgstate užsiauginti uogų ir daržovių sodų bendrijoje turimame sklype, plastikinės dėžės jums tikrai pravers. Į jas galėsite sudėti išrūšiuotas daržoves, vaisius ar uogas ir laikyti jas sandėlyje ar rūsyje per žiemą. Tokios dėžės jums pasitarnaus ir tada, jei sumanysite savo užaugintą derlių parduoti turguje, nes jas labai patogu ir lengva transportuoti.

Kadangi daržovėms, vaisiams ir uogoms skirtos plastikinės dėžės yra su skylutėmis, tai palaiko oro cirkuliaciją jų viduje ir garantuoja laikomos produkcijos šviežumą ir kokybiškumą. Šiose dėžėse galima laikyti ir sodinukus, augalų daigus, nes jos pritaikytos naudoti esant ryškiems temperatūros skirtumams, siekiantiems nuo septyniasdešimt laipsnių šilumos ir keturiasdešimt laipsnių šalčio.