KOKIUS IR KADA RINKTIS STATYBINIUS MIŠINIUS?

Statybiniai mišiniai yra kelių rūšių. Vieni yra skirti tinkavimui, kiti – mūrijimui, treti – apdailos darbams: plytelėms klijuoti, hidroizoliacijai ir kt. Visus šiuos mišinius labai patogiai galima įsigyti internetinėje parduotuvėje. Sumokėjus už prekę, ji iškeliauja pas pirkėją jo nurodytu adresu bet kurioje šalies vietoje. Panaudoję darbams aukštos kokybės statybinius mišinius tikrai labai toli nukelsite pakartotinio remonto terminą.

Kas yra žinoma apie tinko ir mūro mišinius?

Tinko mišiniai yra skirti tiek vidinėms, tiek išorinėms sienoms bei luboms tinkuoti. Jais galima išlyginti plytų, blokelių ir betoninius paviršius. Smulkaus grūdo mišiniais galima lyginti termoizoliacinių plokščių paviršių. Šios rūšies statybiniai mišiniai idealiai tinka fasadui, cokoliui apdailinti, jais padengiamos drėgno rūsio sienos. Jie naudojami ir betoninių paviršių sustiprinimui. O mūro mišiniai yra paruošti kokybiškam išorės ir vidaus sienų mūrijimui, kai naudojamos plytos, paprasti arba akyto betono blokeliai. Šie mišiniai puikiai tinka šiluminiams intarpams sutvirtinti ir dailioms dekoratyvinėms siūlėms tarp plytų suformuoti.

Kokių dar rūšių esama statybinių mišinių?

Statybiniais mišiniais taip pat yra laikomi plytelių klijų, grindų lyginimo ir hidroizoliaciniai mišiniai. Kai renkatės plytelių klijų mišinius, būtinai atkreipkite dėmesį, kur plyteles klijuosite – lauke ar viduje, vonios kambaryje, virtuvėje ar svetainėje, šildomų, ar nešildomų grindų.

Kada yra reikalingi hidroizoliaciniai mišiniai?

Hidroizoliacinės paskirties mišiniai yra skirti tam, kad neleistų patalpose kauptis drėgmei. Šie mišiniai labai praverčia tada, kai namuose montuojama vonia, praustuvai, dušas, kai įrenginėjamos įvairios pirtys ar baseinai. Hidroizoliacinių mišinių masė patikimai sukimba su pagrindu, ant kurio ji klojama. Be to ji labai greitai džiūna. Baigtinis rezultatas toks – jūsų patalpose garantuojama puiki vandens ir jo garų izoliacija, nepaliekant jokių pralaidos tarpų bei siūlių. Hidroizoliacinius mišinius patariama naudoti ir prieš keraminių ar akmens masės plytelių klijavimą.

Kada prireikia grindų lyginimo mišinių?

Jei norite namuose turėti itin lygias grindis, tada būtinai turite pasinaudoti grindų lyginimo mišiniais. Jie reikalingi tada, kai ateina metas išlyginti nelygumus, esančius ant betoninio ar kitokio pagrindo paviršių. Tik po to jau galima ramiai tiesti pasirinktą grindų dangą.