Kvepalai su feromonais – slaptas „ginklas”

Jeigu bent kartą patekote į kvepalų su feromonais arba šių kvepalų analogų aromato „pinkles“, žinote, kad tai aromatas, kuriam labai sunku atsispirti. Šis kvapas žadina susidomėjimą ir veikia magnetiškai dėl vieno slapto ingrediento, t. y. feromonų.

Feromonai – „jaudulio nešėjai“

Kvepalų su feromonais arba jų analogų „galią“ labai lengva paaiškinti, įsigilinus į žodžio feromonai reikšmę. Šis iš graikų kalbos kilęs žodis reiškia „jaudulio nešėją“, nes nuo senų senovės yra žinomas, kaip natūralus afrodiziakas, skatinantis priešingos lyties atstovų susidomėjimą jį skleidžiančiu asmeniu. Sakoma, kad pasikvėpinus šios rūšies kvepalais, kuriuose yra cheminis feromonų pakaitalas, šilti jausmai dar labiau įsisiūbuoja, nes šios medžiagos daro įtaką elgesiui ir seksualiniam potraukiui.

Kvepalai su feromonais tinka ir moterims, ir vyrams

Kvepalais su feromonais gali „apsiginkluoti“ tiek moterys, tiek vyrai. Patys feromonai, kaip žinia, yra bekvapiai, todėl kvepalai su feromonais arba šių kvepalų analogai dvelkia mums puikiai pažįstamomis natomis. Vyrams skirtuose kvepaluose su feromonais vyrauja citrinos, medienos, imbiero, muskuso bei bergamotės natos. Moteriškuose kvepaluose – juodųjų serbentų, ambros, šafrano, laimo bei vanilės natos.

Kvepalų su feromonais naudojimo taisyklės

Atsižvelgiant į tai, kad kvepalai su feromonais veikia magnetiškai, juos naudojant yra būtina vadovautis keletu taisyklių. Pradėkime nuo to, kad specialistai įspėja, kad moterų ir vyrų feromonai nėra tapatūs, todėl nepatartina naudotis priešingai lyčiai skirtais kvepalais su feromonais. Antroji taisyklė – kvepalais su feromonais derėtų kvėpinti riešus arba kaklą, t. y., kūno vietas, kuriose kraujagyslės yra arčiausiai odos. Būtina prisiminti, kad kvepalų su feromonais kvapas ant odos išlieka apie 8 val., todėl vertėtų nepamiršti po tam tikro laiko vėl pasikvėpinti. Galiausiai, kvepalai su feromonais nėra skirti kvėpinti rūbams. Kitaip tariant, kvepalų aromatas bus užuodžiamas, tačiau jie neteks savo „galios“, nes audiniai nėra pajėgūs perduoti feromonų. Kalbant apie audinius, derėtų prisiminti ir tai, jeigu nusprendėte pasikvėpinti kvepalais su feromonais, reikėtų tai dienai rinktis ir natūralių audinių rūbų derinius, nes jie „nemaskuoja“ aromato.