Kur namuose statyti televizorių?

Skiriame daug laiko naujo televizoriaus pasirinkimui: vertiname pardavėjus, jų siūlomas kainas, televizoriaus parametrus ir pan. Norime kuo trumpesnio pristatymo laiko, kad greičiau galėtume džiaugtis naujuoju pirkiniu. Verta paminėti ir tai, kad didelė dalis šiuolaikinių vartotojų pirmenybę teikia didesnės įstrižainės, aukštą kokybę demonstruojantiems televizoriams. Tokius rinktis iš didelės gausos ir įsigyti čia bus labai patogu. Nusipirkus kartais dar reikia spręsti ir tokį klausimą, kur geriausia statyti televizorių namuose, kaip parinkti jam tinkamą vietą.

Kodėl televizoriui vietą reikia parinkti dėmesingai?

Pirmiausia, televizoriaus žiūrėjimas turi būti patogus, o tai reiškia, kad prietaisas įkurdinamas patogiame aukštyje. Tiek pakabintas per aukštai, tiek pastatytas žemai kels diskomfortą ilgiau į jį žiūrint. Kitas aspektas, televizorius turi harmoningai įsilieti į patalpos interjerą, todėl svarstant, kur geriausią jį statyti, reikia įvertinti tam tikrus niuansus.

Dažna dilema – televizorių statyti ar kabinti?

Seniau televizoriai buvo pastatomi, tačiau vėliau, atsiradus kabinimo ant sienos galimybei, daugelis tuo susižavėjo. Visgi mados ateina ir praeina, tad šiandien kiekvienas nusprendžia, kas patogiau ir gražiau jam asmeniškai.

Televizorius yra toks prietaisas, kuris gali puikiai atrodyti ir pastatytas, ir pakabintas. Šiame kontekste svarbiausia atsižvelgti į patalpos stilių. Kartais patalpoje nėra baldo, ant kurio prietaisą galima būtų pastatyti. O pasitaiko ir taip, kad pakabintas ant sienos tarsi „iškrenta iš konteksto“. Taigi, vertinkite dizaino koncepciją.

Taip pat labai svarbu, kad baldai, šviestuvai ar kiti elementai netrukdytų žiūrėjimui.

Televizoriaus dizainas

Didelė dalis šiandienių televizorių turi ploną korpusą, kuris sukuria lengvumo, grakštumo efektą. Toks televizorius puikiai derės kone kiekvieno interjero visumoje. O štai masyvesnius rinkitės klasikiniams, kaimiško stiliaus interjerams.