Sėdmaišių komplektas – patogumo trokštantiems žmonėms

Jeigu ieškote minkštųjų baldų, kurie Jūsų poilsį garantuotų visu šimtu dešimčia procentų, tinkamiausiais pasirinkimas būtų garsieji sėdmaišių komplektai, sudaryti, savaime suprantama, iš sėdmaišio bei pufo, pasitarnaujančio ir kaip papildoma sėdėjimo vieta, ir kaip patogi atrama kojoms, ir kaip nedidelis staliukas.

Kas nulemia sėdmaišių komplektų patogumą?

EPS užpildas yra pagrindinis „ingredientas“, sąlygojantis ypatingą sėdmaišių komplektų patogumą. Šis bekvapis, šilumą izoliuojantis ir antialergiškas užpildas idealiai prisitaiko prie sėdinčių ant jų žmonių kūno formų bei laikysenos, todėl tobulas poilsis bei atsipalaidavimas yra garantuotas. Žinoma, sėdmaišių komplektų patogumą nulemia ne tik užpildas, bet ir kokybiški bei patvarūs užvalkalai. Kalbant apie juos, norėtųsi paminėti, kad vidiniai užvalkalai yra siuvami iš neglamžaus 100 proc. poliesterio, pasižyminčio greitu džiūvimu, lengva priežiūra bei stulbinamu atsparumu dėvėjimuisi. Išorinis užvalkalas yra gaminamas iš 40 proc. poliesterio, apie kurio savybes jau minėjome, bei 60 proc. medvilnės, pasižyminčios higieniškumu, tvirtumu, atsparumu skalbimui, bei, kas svarbiausia, ši medžiaga užtikrina, kad sėdint ant tokio komplekto sėdinčiųjų oda galės laisvai kvėpuoti ir bus galima išvengti nemalonaus prakaitavimo.

Kokiose erdvėse tinka sėdmaišių komplektai?

Sėdmaišio komplektą galima pritaikyti įvairiose erdvėse. Visų pirma, jie idealiai tinka svetainėse, vaikų ir paauglių kambariuose, taip pat tokiose lauko erdvėse, kaip terasos ir erdvesni balkonai. Sėdmaišių komplektas savo vietą tikrai ras ir sanatorijose, ligoninėse, vaikų darželiuose, senelių namuose, jaunimo erdvėse, taip pat knygynuose, kavinėse ir, žinoma, ofisų poilsio erdvėse.

Ar sėdmaišių komplektus sunku prižiūrėti?

Sėdmaišių komplektai yra tas minkštųjų baldų komplektas, kuris nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Visus lengvus nešvarumus, patekusius ant sėdmaišio arba pufo, nesunkiai galima nuvalyti, pasitelkus paprasčiausią drėgną šluostę arba namų švarai palaikyti skirtas drėgnas servetėles. Jeigu problema didesnė, tada derėtų sėdmaišio bei pufo išorinius užvalkalus išskalbti. Šiuos užvalkalus nuvilkti skalbimui taip pat nėra sudėtinga: sėdmaišių užvalkalai yra siuvami su velcro juostele bei lengvai atsitraukiančiais užtrauktukais. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad užvalkalus reikia skalbti žemoje, vos 30°C siekiančioje temperatūroje.