Vandens šildytuvai – patikimas įrenginys sklandžiam karšto vandens tiekimui

Nesvarbu, ar Jūs gyvenate bute, sodyboje ar individualiame name, vandens šildytuvas visada yra geras pasirinkimas. Boilerių būna įvairių tipų, todėl rasti idealai tinkantį Jūsų situacijai vandens šildytuvą nėra sunku. Šis įrenginys per itin trumpą laiką pašildo vandenį, reikalingą prausimuisi ar kitoms buities reikmėms, todėl yra nepakeičiamas ir namuose, kuriuose yra gyvenama nuolat, ir sodybose, sodo nameliuose ar pan., kuriuose įprastai leidžiame savaitgalius ar atostogas. Vandens šildytuvų gamintojų taip pat yra nemažai. Šiandien trumpai susipažinsime su Ariston bei Dražice gamintojų siūlomais vandens šildytuvais.

Dražice vandens šildytuvai. Ką apie juos žinome?

Dražice gamintojas iš Čekijos garsėja kaip kokybiškų vandens šildytuvų gamintojas, savo klientams siūlantis vertikalius bei horizontalius kombinuotus, taip pat vertikalius bei horizontalius elektrinius vandens šildytuvus. Šio gamintojo boilerių asortimente taip pat yra ir padidinto galingumo, netiesioginio šildymo, itin didelio tūrio vandens šildytuvai bei vandens šildytuvai su dviem šilumokaičiais ir vandens šildytuvai su dviem šilumokaičiais ir elektriniu tenu. Visi Dražice vandens šildytuvai pasižymi nekukliu privalumų sąrašu. Šie vandens šildytuvai garsėja tuo, kad naudojantis jais yra patiriami minimalūs šilumos nuostoliai. Šio gamintojo vandens šildytuvuose yra sumontuotos apsaugos nuo vandens perkaitimo bei užšalimo. Dražice boileriai įgalina labai greitą karšto vandens paruošimą bei suteikia galimybę tiksliai kontroliuoti karšto vandens temperatūrą. Šie boileriai pasižymi, kaip greitai instaliuojami ir prijungiami prie šildymo katilų vandens šildytuvai, turintys vandens šildymo indikatorius. Pažymėtina, kad minėto gamintojo vandens šildytuvai iš vidaus yra padengti antikoroziniu emaliu, o jų elektrinis kaitinimo elementas neturi tiesioginio kontakto su vandeniu.

Ariston vandens šildytuvai. Ką apie juos žinome?

Ariston – italų gamintojas, gaminantis šniaukščia europine kokybe pasižyminčius vandens šildytuvus. Šio gamintojo vandens šildytuvų asortimente rasite daugybę elektrinių ir kombinuotų tūrinių bei vertikalių boilerių, pasižyminčiu stulbinančiai elegantišku dizainu ir ilgaamžiškumu. Pažymėtina, kad Ariston gamina tiek mažos, tiek didelės talpos vandens šildytuvus, teik kietojo kuro boilerius. Pažymėtina, kad kombinuoti Ariston vandens šildytuvai gali būti šildomi tiek elektra, tiek naudojant energiją, gaunamą iš kietojo kuro katilo.