Kuo pirties chalatai skiriasi nuo vonioje naudojamų?

Pirtis – tai labai šilta vieta, kur galima išsklaidyti stresą, ištirpdyti skausmą bei atgauti jėgas. Tačiau norint mėgautis maksimaliais pirties malonumais, reikia turėti šį bei tą visada su savimi. Ir mes nekalbame apie tokius visiems gerai žinomus daiktus, kaip beržinė vanta ar vilnonė pirties kepuraitė.

Vieni patogiausių daiktų, mėgaujantis pirties teikiamais malonumais, be pirties rankšluosčių, yra pirties chalatai. Tai daugybė pliusų viename daikte. Jei esate pirties mėgėja (-as), Jūs turite turėti savo asmeninį pirties chalatą. Turėdami patogų pirties chalatą, pirties patirtis bus nepakartojama.

Kam reikalingi pirties chalatai?

Iš esmės, pirties chalatas atlieka tokias pačias funkcijas kaip ir vonios: jie šildo Jus, kai einate iš vienos patalpos į kitą, ir sausina Jūsų odą, kai ši yra drėgna ar net šlapia.

Tačiau kalbant apie pirties malonumus, paprastai pirtys yra bendro naudojimo, viešos vietos, todėl dėl tinkamos higienos sumetimų yra puiku vilkėti savo specialų pirties chalatą, kurį galite dėvėti už pirties ribų bei pačioje pirtyje ir naudoti net vietoje rankšluosčio pasidėti ant įkaitusių pirties medinių lentų.

Be to, išeinant iš pirties, aplinkos temperatūros ženkliai skiriasi, todėl būtų neprošal tą skirtumą sumažinti chalato pagalba. Jei išsirinksite tinkamą geros kokybės ir iš natūralių medžiagų pagamintą pirties chalatą – padėsite savo jautresniai odai po pirties atsigauti.

Kuo jie skiriasi nuo įprastų chalatų?

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad pirčiai skirtas chalatas niekuo nesiskiria nuo įprasto, vonios kambaryje naudojamo, chalato. Pirties chalatas yra tokio pačio pasiuvimo, gali būti surišamas dirželiu, gali turėti plačias kišenes šonuose, gali būti su gobtuvu arba be.

Taip pat, pirties chalatai, kaip ir voniai skirti, gali būti pagaminti iš mums įprastų medžiagų, tokių kaip medvilnė, linas, šių dviejų medžiagų mišinys, vaflinis audinys ir pan. Na, kaip ir įprasti vonios chalatai. Tačiau čia ir yra paslėptas kabliukas.

Dizaino prasme jie praktiškai neatskiriami, tačiau būtent pirties chalatai yra specialiai pagaminti taip, kad sunkiai sugertų šilumą, kurios pirtyje ir aplink ją – gausu. Todėl rinkoje chalatai voniai ir chalatai pirties malonumai yra išskiriami kaip atskiros prekės.