Krovinių pervežimo keliu būdai: kuris tinkamiausias jums?

Jei užsiimate prekybos verslu, tai jums krovinių gabenimas tikrai yra būtina paslauga. Krovinių pervežimas puikiai pasitarnauja tada, kai prekes reikia pristatyti į bet kurio miesto prekybos centro sandėlį. Taip pat pervežami ir kitokios paskirties kroviniai.

Kokias prekes ar krovinius perveža standartinės transporto priemonės?

Krovinių gabenimui skirtos standartinės transporto priemonės gali vežti tokius krovinius, kurių pervežimui nereikia išskirtinių gabenimo sąlygų. Šio tipo sunkvežimiai negali vežti pavojingų arba didelių gabaritų krovinių, negali vežti ir greitai gendančių maisto produktų. Tačiau ir įprastieji sunkvežimiai yra plačiai naudojami pervežant specialių reikalavimų nekeliančias problemas tiek šalyje, tiek tarptautiniu mastu, nes užsakymų šiai paslaugai tikrai netrūksta.

Kokiomis savybėmis turi pasižymėti nestandartinius krovinius galinčios vežti transporto priemonės?

Nestandartiniams kroviniams vežti skirti sunkvežimiai, kuriais vežami tokie produktai, kurių gera būklė priklauso nuo temperatūros, turi būti aprūpinti ją kontroliuojančia sistema. Tokios mašinos yra vadinamos izoterminėmis. Jomis galima vežti pieno, mėsos ir žuvies produktus, daržoves su vaisiais, vaistus arba gėles, nes dėl terminės izoliacijos šios prekės per visą jų vežimo laiką išlieka šviežios ir jų gavėjui būna pristatomos nepriekaištingos kokybės.

Ką reikia žinoti apie pilną ir dalinį krovinių gabenimą?

Atsižvelgiant į kliento poreikius, kroviniai gali būti pervežami ne tik specialiomis transporto priemonėmis, bet ir pilnai ar dalinai pakrauti. Kas yra laikoma pilnu pakrovimu? Pilnas krovinys suprantamas taip, kad visas konteinerio tūris yra skirtas vienam siuntėjui. Šį paslaugos tipą dažniausiai renkasi tie klientai, kuriems reikia gabenti didelius prekių kiekius. O dalinis krovinių pervežimas vyksta tada, kai siunta yra mažesnė už sunkvežimio konteinerio bendrą tūrį.

Kuo naudingas užsakovui yra dalinis krovinių gabenimas?

Dalinio krovinių gabenimo metu kelios smulkios siuntos yra sujungiamos į vieną didelį krovinį, kuris gabenamas iš vienos sandėliavimo vietos į kitą, o iš ten pervežamos gavėjams. Daliniu kroviniu yra laikoma ta siunta, kuri neviršija trijų tonų svorio ir neužima daugiau nei dešimt kubinių metrų tūrio. Tos rūšies krovinių pervežimas yra laikomas taupesniu, nes vienu konteineriu gali pasinaudoti keli paslaugos užsakovai, o apmokėjimas už ją paskirstomas pagal pervežimui panaudotos vietos dydį.