GO3 namų televizija

Naujausių technologijų pažanga yra daugiau nei sparti, tačiau vartotojai tuo gali tik džiaugtis, kadangi jiems pateikiama vis daugiau galimybių, atitinkančių individualius poreikius. Viena iš tokių – GO3 televizija – itin patogus būdas mėgiamus TV kanalus stebėti internetu, kurti savo videoteką ir matyti pasaulio mastu garsių studijų turinį.

Kokiuose įrenginiuose galima naudoti GO3 televiziją?

GO3 televizija naudotis galite išmaniajame televizoriuje, planšetėje, telefone, kompiuteryje. Tiesa, prieš įsigydami GO3 televizijos paketą įsitikinkite, kad jis suderinamas su Jūsų turimu įrenginiu.

GO3 planai

GO3 televiziją itin lengvai pritaikysite prie individualių žiūrėjimo poreikių. Galėsite pasirinkti, kas aktualu būtent Jums, ir atsižvelgdami į tai įsigyti kanalų ir turinio paketus, idealiai atitinkančius kiekvieno asmeninius pomėgius. Rinksitės tiek iš žiūrimiausių TV kanalų, tiek ir iš išskirtinio turinio. Negana to, norimą turinį galima žiūrėti ne tik gyvai, tačiau ir jo įrašus, kas itin pasiteisins, jei realiai rodomu metu norimo turinio neturite galimybės žiūrėti.

Kokios yra GO3 planų kainos?

Šios televizijos planai yra skirtingi, tad natūralu, kad ir GO3 planų kainos varijuoja tam tikruose rėmuose. Dažnu atveju vieną mėnesį GO3 televiziją galite išbandyti nemokamai ir įsitikinti, ar ji atitinka Jūsų poreikius. Kainai įtakos turės pasirinktas kanalų paketas bei kitas norimas matyti turinys. Susikomplektuoti planą galite iš patinkančių TV kanalų, filmų, sporto kanalų ir kt.

Ar reikalinga papildoma įranga?

Norint mėgautis GO3 televizijos privalumais kartais reikia įsigyti papildomą įrangą, pavyzdžiui, televizijos priedėlį ar išmanųjį televizorių. Visgi papildomų išlaidų įrangai nereikės, jeigu turite pakankamos spartos interneto ryšį ir tinkamą šiai televizijai įrangą. Svarbu ir tai, jog prie vienos paskyros galėsite prijungti net kelis įrenginius!