Ar patogu Lietuvoje internetu ieškoti neįpareigojančių santykių?

Ne visi turime laiko rimtiems santykiams. Ne visi norime rimtų santykių. Kai kada tiesiog norisi turėti žmogų, kuris galėtų būti šalia tada, kai to norisi, bet nereikėtų tvarkytis su įprastomis santykių problemomis, kentėti barnius, vargti renkant dovanas ir kita. Pažintys Lietuvoje dažnai padeda žmonėms rasti būtent tokius santykius. Tačiau ar tai daryti patogu, o gal tiesiog nėra kitų žmonių, kurie to norėtų? Atsakysime!

Statistika apie neįpareigojančius santykius

Vakarų pasaulyje neįpareigojantys santykiai jau nieko nebestebina. Daug kas juos dažnai maišo su vienos nakties nuotykiais, tačiau neįpareigojantys santykiai – kitas dalykas. Apklausus net 5000 respondentų, vienai tyrimų bendrovei pavyko nustatyti, kad 57% žmonių yra turėję arba dar dabar turi platoniškų, neįpareigojančių santykių. Statistika taip pat rodo, kad iš tokių santykių dar neturėjusių žmonių, didesnė dalis sako, kad norėtų tai išbandyti. Tad abejoti net neverta – tikrai galima rasti daugybę panašaus amžiaus, vyresnių ar jaunesnių žmonių, kuriuos domintų tokie santykiai.

Kur galima ieškoti neįpareigojančių santykių internetu ir Lietuvoje?

Dažniausiai ir beveik be išimčių, bent jau šiais laikais, neįpareigojančių santykių žmonės ieško internetinėje erdvėje. Per šiuos portalus galima užmegzti daugiau pažinčių, pabendrauti su daugiau žmonių ir sulaukti daugiau dėmesio. Svarbiausia yra rasti portalą ar platformą, kurioje būtų daug registruotų narių, kurie ieškotų to paties ar panašių dalykų, kaip ir jūs.

Tad, ko gero paprasčiausia rasti kitą žmogų, kurį domintų tokie pat santykiai, būtų šioje svetainėje.

Apie ką žmonės dažniausiai nepagalvoja ieškodami neįpareigojančių santykių?

Kuomet kalbame apie artumą tarp dviejų žmonių, tiesiog neįmanoma visiškai atmesti tikimybės, kad kažkuris iš jūsų arba net abu ims ir vienas prie kito prisiriš. Ribos, taisyklės ir kiti susitarimai gali padėti sumažinti tikimybę, tačiau visiškai jos sunaikinti tikrai nepavyks. Būdami drauge ir kartu su kitais žmonėmis girdime ir apie jų problemas, matome jų jausmus, emocijas, bendraujame ir kūniškai, ir protiškai. Tai reiškia, kad gali būti momentų, kada jausite rūpestį, gailestį, džiaugsmą ar kitas emocijas už tuos žmonės, o tai jau yra prisirišimas. Dėl to daug kas pataria tokių santykių netęsti pernelyg ilgai, kad jie neišaugtų į rimtus įsipareigojimus, jeigu tokių nesinori.

Taip pat apgalvokite ir situaciją, ką reikėtų daryti, sakyti ir kaip elgtis tuomet, jeigu kitas asmuo prisipažįsta norintis įsipareigoti. Tokiu atveju patariama neleisti situacijai eskaluoti ir, jeigu patys nesijaučiate tam pasiruošę, iš karto nutraukti santykius ir kontaktą.

Kokios yra neįpareigojančių santykių naudos?

Visų pirma – daugumai yra patenkinamas artumo ir kūniškų geismų poreikis. Dėl šių priežasčių bene visi žmonės ir ieško tokių santykių. Ką tik po skausmingų skyrybų, nelaimingų santykių arba esantys tokiame gyvenimo etape, kur reikia susikoncentruoti į karjerą, hobius ar kitus dalykus, noras artumui tikrai niekur nedingsta. Tačiau situacijos dažnai būna tokios, kad romantiški santykiai nėra reali galimybė. Žmogus tiesiog negalėtų kitam skirti tiek laiko, dėmesio ir kitų žmogiškųjų resursų, kad pavyktų leisti tiems santykiams sužydėti. Na, o kartais tai, ne jėgų stoka, o tiesiog nenoras įsipareigoti.

Kitos naudos – atsipalaidavimas, lengvesnis streso pakėlimas, geresnis hormonų balansas, daugiau juoko ir džiaugsmo. Jeigu jau nusprendėte užsiregistruoti pazintysxx.eu portale, tuomet žinokite, kad tokie santykiai gali būti jums naudingi!