Pirmas kartas su „juo“: kaip išsirinkti sau tinkamą vibratorių?

Seksualinis augimas yra labai svarbus reiškinys kiekvieno žmogaus gyvenime. Pirmieji potyriai turi didžiulę prasmę ateityje, nes žmogus yra paveikiamas ne tik fiziškai, bet ir emociškai. Pirmieji seksualiniai kartai gali būti skirtingi, todėl kiekvienas iš jų atneša vis kitokią patirtį. Vibratoriai yra būtent viena iš tokių priemonių, su kuria galima patirti visiškai kitus pojūčius nei tradiciniu būdu. Renkantis vibratorių pirmąjį kartą, ir norint su juo patirti tik puikias akimirkas –  apie juos vertėtų gana nemažai pasidomėti, kad rastumėte tai ko ieškote.

Geriau jį naudoti vienam, ar su partneriu?

Dauguma žmonių vis dar mano, kad vibratoriai yra skirti tik moters malonumui. Patikėkit, tai yra didžiulis melas. Šiai dienai galima rasti įvairiausių vibratorių, kurie yra skirti tik moterims, tik vyrams ir net abiems vienu metu! Tiesa, tai gali lemti ir jūsų pasirinkimą, nes pirmiausiai jūs turite nuspręsti kam ir kaip jį naudosite, o, tik išsiaiškinus šį faktą, pereiti prie vibratoriaus funkcionalumo ir kainos. Jeigu ieškote pasirinkimo laisvės su tinkama kaina, platų asortimentą jums gali pasiūlyti – https://aistra.lt/sekso-prekes/vibratoriai. Užsukite ir leiskite sau patirti tai, ko jau seniai ieškote!
Dažniausiai vibratoriai klasifikuojami taip: klasikiniai, kiškučiai, G taško, tikroviški ar analiniai – šiuos drąsiai galima naudoti tiek būnant vienam, tiek su partneriu (paįvairina lytinį gyvenimą arba gali būti naudojami sekso preliudijos metu). Ypatingai universalūs vibratoriai yra masažuokliai, nes juos galima naudoti ne tik išorės lytinių organų stimuliacijai, bet ir viso kūno masažui. Šiai dienai galite rasti išmaniuosius (nuotolinius) vibratorius, kurie geba stimuliuoti ne tik moters lytinius organus, bet ir vyro.

Kaina nelemia kokybės

Geriau jokio vibratoriaus, nei netikęs vibratorius. Tai ypač svarbu renkantis pirmąjį vibratorių.Tai nereiškia, kad dabar reikia ieškoti tik brangiausio varianto, nes tik tokio tipo vibratorius gali suteikti geriausias akimirkas. Esmė yra tokia, kad skirtingi gamintojai turi vis kitokias savas funkcijas ir fizines charakteristikas: ar vibratorius yra pagamintas naudojant naujausias technologijas, ar jis pagamintas iš tinkamų medžiagų, ar galima naudoti jį su lubrikantais bei su kuo reikėtų jį plauti – visi šie aspektai yra svarbūs norint pasirinkti gerą malonumo kompanioną. Gamintojai, gaminantys tik kokybiškus vibratorius, leidžia pasirinkti iš tokių, kurie: geba dirbti tyliai, jų išvaizda būna estetiška, platus intensyvumo ir greičių lygis. Taip pat norint džiaugtis kuo ilgiau įsigytu vibratoriumi, turėtumėte atkreipti dėmesį iš kokios medžiagos jis pagamintas – ilgaamžės medžiagos yra stiklas ir metalas, o visa kita dyla, įskaitant ir silikoną, iš kurio gaminama didžioji dalis prekių. Galvojant apie vibratoriaus įsigijimą galite pagalvoti ir apie masturbatorius, kurie prisideda prie dar kitų potyrių atradimo. Jų nemažą pasirinkimą galite atrasti čia.

Iš kokių medžiagų gaminami vibratoriai?

Šiai dienai patys populiariausi yra silikoniniai vibratoriai. Jų priežiūra yra labai lengva, platus asortimentas, todėl kiekvienas gali rasti, tai ko ieško randa tai ko ieško. Taip pat vibratoriai yra gaminami iš metalo, plastiko ir termoplastinės gumos.
Kad vibratoriai yra pagaminti iš skirtingų medžiagų, neturi visiškai jokios įtakos stimuliacijai. Renkatės tai, kas jums labiausiai patinka.