Kas yra deimantinė mozaika?

Tai naujas pasaulį užvaldęs kūrybinis pomėgis, panašus į siuvinėjimą kryželiu ir tapymą pagal skaičius. Kūrybinės veiklos mėgėjai įsimylėjo deimantines mozaikas, nes jas lengva išmokti kurti, o rezultatas džiugina. Net pradedantieji, ir žmonės, kuriems nesiseka kūrybiniai užsiėmimai, įvertina atpalaiduojantį ir sudominantį mozaikų kūrimą.

Kas yra deimantinė mozaika?

Deimantinių mozaikų kūrimas yra paprastas ir įtraukiantis užsiėmimas. Paprasta sukurti meno kūrinį, naudojant lipnius kristalus, klijuojamus ant lipnaus molberto. Molbertas atspausdinamas su jūsų kuriamu dizainu ir turi nurodymus, kur ir kurios spalvos kristalus klijuoti.

Šis užsiėmimas nereikalauja specialių įgūdžių, todėl bet kuris gali sukurti ryškius ir blizgančius it deimantai, meno kūrinius.

Kodėl turėtumėte išbandyti deimantinę mozaiką?

Užsiėmimas sudomino, bet nesate tikri, kad pomėgis jums? Nesijaudinkite. Yra daug priežasčių, kodėl milijonai ,,deimantinių’’ kristalų sukurto meno mėgėjų siūlo išbandyti šį pomėgį. Panaudodami mažus kristalus turite galimybę sukurti spalvotus trimačius meno kūrinius.

Nuo vaikų, iki brandaus amžiaus žmonių – visi gali panaudoti savo kūrybiškumą ir kurti žaižaruojančias deimantines mozaikas. Mozaikos kūrimo lengva išmokti, o pabaigus nereikia susitvarkyti netvarkos.

Deimantinių mozaikų kūrėjai šį hobį apibūdina kaip atpalaiduojantį ir raminantį. Netgi sakoma, kad mažina stresą labiau nei kuris kitas kūrybinis užsiėmimas. Deimantų klijavimas po vieną kristalą yra itin raminantis ir tampa savotišku meditacijos būdu. Susitelkus į kūrybinį projektą laikas ima greičiau bėgti. Todėl nenustebkite, jei sumanius paskirti vieną laisvą valandą mozaikai dėlioti, užtruksite iki vėlumos.

Jei pastebėjote, kad kūrybiniai užsiėmimai jus dažniau suerzina nei suteikia pasitenkinimo rezultatu, deimantų mozaika greičiausiai yra tas pomėgis, kuris jums patiks. Tai puikus būdas praskaidrinti mintis, kuriant gražius meno kūrinius, kuriais norėsite didžiuotis.

Kaip pradėti?

Lengviausia pradėti įsigijus rinkinį https://kanceliarinesprekes.lt/960-deimantines-mozaikos, nes pakuotėje yra viskas, ko jums gali prireikti. Pateiksime šešis paprastus žingsnius, kurių jums reikia norint per kelias minutes išmokti deimantų mozaikos kūrimo.

  1. Nuimkite apsauginę plėvelę nuo drobės.
  2. Pasirinkite simbolį, nuo kurio norite pradėti dėlioti mozaiką.
  3. Suraskite jūsų pasirinkto simbolio spalvą lentelėje ant drobės, ir suraskite reikiamos spalvos kristalų maišelį.
  4. Prispauskite pieštuko galą prie vaško.
  5. Pridėkite pieštuką tuo pačiu galu prie kristalo, kad jį paimtumėte.
  6. Suraskite reikiamą deimanto simbolį drobėje ir švelniai įspauskite ten kristalą.

Tai išties taip paprasta! Kartokite šiuos žingsnius, kol sudėliosite visus blizgančius deimantus į jų vietas, ir sukursite akinantį galutinį produktą. 

Rinkinio sudėtyje rasite paveikslo drobę, kristalus, pieštuką, lovelį kristalams ir vašką, bei instrukcijų lapą.