Kokias priemones pasirinkti darbui ir kodėl reikalingos vienkartinės pirštinės?

Apsauga darbo metu yra labai svarbi, dėl to turime ja pasirūpinti atsakingai. Renkantis darbo rūbus reikia atkreipti dėmesį į patogumą, prisiglaudimą prie kūno ir temperatūros išlaikymą, svarbi aprangos medžiaga ir dizainas, kuris padės Jums sutalpinti visas reikiamas priemones. Renkantis darbo avalynę svarbu pasirinkti tinkamą batų dydį, taip pat ir patogumą, pasirinkti tokius batus, kurie ilgai išlieka tinkami nešioti. Tačiau ir be šių, itin reikalingų priemonių, reikia atkreipti dėmesį į rankas, kuriomis dirbame visą dieną. Reikia nepamiršti rankas lepinti drėkinančiu kremu, kuris apsaugo nuo saulės spindulių, drėkina ir saugo odą, kartais palepinti rankų kaukėmis, kurios rūpinasi rankų oda. Tačiau to nepakanka, atliekant įvairius specifinius darbus privaloma dėvėti ir pirštines, kurios apsaugo nuo šalčio, karščio ar cheminių medžiagų. 

Populiariausios ir dažniausiai vartojamos bei perkamos yra vienkartinės pirštinės, kurių pagalba galime apsaugot savo rankas. Šios pirštinės yra patogios, priglunda prie rankų ir padeda jas apsaugoti nuo cheminių dažų, taip pat patogios tvarkantis namus, kuomet naudojamos papildomos priemonės, taip pat ir tinkamos valant automobilį. Vienkartinės pirštinės yra naudojamos ir lauke, kuomet tvarkome kiemą, sodą ar šiltnamį. Jos nepraleidžia vandens, purvo ir apsaugo rankų odą bei nagus. Dirbant su žolelėmis, kurias norima išrauti, vienkartinės pirštinės yra būtinos, kad neužsigauti ir nepatirti diskomforto jausmo. Apsaugo ir nuo vabalų, bičių ir kitų gyvūnų įkandimų.

VIENKARTINIŲ PIRŠTINIŲ RŪŠYS:

Renkantis vienkartines pirštines reikia atkreipti dėmesį, iš kokios medžiagos jos yra pagamintos. Reikia rinktis patogiausias, pigiausias ir patvariausias, jog nereikėtų investuoti daug pinigų ir nebūtų gaila jų išmesti. Svarbi ir pirštinių rūšis, medžiaga, iš kurios jos pagamintos. Nitrilinės pirštinės yra pamėgtos kirpėjų, maisto pramonės darbuotojų, nes išlaiko pirštų jautrumą. Mėgstamiausios yra lateksinės pirštinės, nes jo priglunda prie pirštų ir nėra jaučiamos. Jos tinka atliekant makiažą, manikiūrą, buities reikmėms. Taip pat yra ir daugybė kitų rūšių, kurias galima rinktis, tačiau šios yra populiariausios ir tinkamiausios darbams atlikti, nes yra puikus kainos ir kokybės santykis.

Atvila” taip pat dirbant rekomenduoja dėvėti antkelius, kurie apsaugos nuo netikėtų atsitiktinumų ir bus daug patogiau dirbti. Taip pat šios priemonės  yra  apsaugos , turinčios papildomos minkštos medžiagos sluoksnį, kuris apsaugo nuo sąnario pažeidimo. Svarbu saugoti save ir savo sveikatą, dėl to antkeliai yra reikalingi.