Dviratukai – triratukai: kada geriau viena, kada geriau – kita?

Kai mažylis jau tvirtai stovi ant kojų, verta pradėti galvoti ir apie įvairias transporto priemones, kuriomis jis galėtų palikti namus ir mėgautis turiningu bei naudingu laiko leidimu lauke. Na, o galimybė nupirkti vaikui transporto priemonę, natūraliai veda iki klausimo, kad pirmiausia tenka spręsti, o ką apskritai pirkti? Vertinant pardavimus, matyti, kad didžiausio dėmesio sulaukia dviratukai ar triratukai. Tad, kaip suprasti, kada yra geriau vienas, o kada – kitas? Skubame dalintis svarbiomis detalėmis.

Taigi, siekiant atsakyti į klausimą, kas geriau – dviratukai – triratukai, pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį vaiko amžių. Kuo mažesnis jūsų vaikas, tuo labiau pirmenybę turėtumėte teikti tris ratus turinčiai transporto priemonei, kadangi ją valdyti bus tiesiog paprasčiau. Na, o dviratukas yra geriausias sprendimas šiek tiek vyresniems, maždaug 5 – erių metų vaikams.
Tai – esminis akcentas, kurį turėtumėte vertinti, siekdami atsakyti sau į klausimą, kas – dviratukai – triratukai yra geresnis pirkinys. Na, o radę atsakymą į šį klausimą, turėtumėte atsakingai įvertinti ir kitus akcentus, pavyzdžiui, krepšelio būtinybę. Dviratukas arba triratukas su krepšeliu, visada ra geresnis pasirinkimas, kadangi jūsų vaikas turės galimybę į kelionę pasiimti sau svarbius daiktus, pavyzdžiui, gertuvę su vandeniu arba šiek tiek mėgstamų užkandžių.

Taip pat svarbu ir tai, iš ko pagaminti ratukai. Štai, pavyzdžiui, iš gumos pagaminti ratukai nesukels triukšmo, na, o plastikiniai – garantuos priešingą efektą, tačiau džiugins nedideliu svoriu. Svarbų vaidmenį vadina ir balnelis – jis turėtų būti kuo minkštesnis ir platesnis, kad jūsų vaikas jaustųsi komfortiškai.

Taigi, apibendrinant belieka tik pridurti, kad ieškant atsakymo į klausimą, ką įsigyti – dviratę ar triratę transporto priemonę, svarbiausius kriterijumi išlieka vaiko amžius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *