Kaip išsirinkti geriausią vonios kilimėlį ir rankšluostį?

Rankšluosčiai, vonios kilimėlis, dantų šepetėlio laikiklis, muilo dozatorius yra neatskiriami mūsų vonios papuošalai ir reikmenys. Kiekvienas savo rytą pradedame ir dieną užbaigiame savo vonios kambaryje, dėl to norime, kad vonios kilimėlis būtų ne tik gražus, bet ir minkštas, kad rankšluosčiai gerai sugertų vandenį ir nepaliktų šlapio kūno.

KOKĮ RANKŠLUOSTĮ RINKTIS?

  1. Geriausi rankšluosčiai – medvilniniai, geriausi yra grynos medvilnės. Svarbu, jog jie ne tik puikiai sugeria vandenį ir leidžia gerai jaustis apsigaubus, tačiau medvilniniai rankšluosčiai dar ir nekenkia aplinkai. Rankšluosčius būtina džiovinti pilnai iki kito naudojimo, kad nesikauptų bakterijos.
  2. Jei turite daug alergijų, rinkitės bambuko pluošto rankšluosčius. Šie taip pat nekenkia aplinkai  ir gerai sugeria drėgmę, taip pat yra minkšti ir malonūs kūnui, yra įvairiausių modelių, jei pasirinksite šio tipo rankšluosčius – nenusivilsite.
  3. Norite lengvumo jausmo? Tuomet vienareikšmiškai rinkitės lininį rankšluostį.Jie yra itin ploni, labai greitai sugeria vandenį, dėl to puikiai tiks Jūsų vonios kambaryje.
  4. Kanapių pluošto rankšluosčiai Lietuvoje rečiau sutinkami, tačiau jie labai gerai ir greitai sugeria drėgmę, tačiau jaučiamas kietumas, rankšluosčiai palyginus su kitais nėra minkšti. Trūkumas – vartojimo laikas trumpas.

Skiriasi ne tik rankšluosčių spalvos, kainos, bet ir dydis. Dydį galite rinktis individualiai nuo didžiausių iki mažiausių, spalva taip pat Jūsų individualus pasirinkimas, nes turite derinti prie savo vonios dizaino. Taip pat svarbu, kad rankšluostis būtų malonus Jūsų veidui ir kūnui.

KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ VONIOS KILIMĖLĮ?

Kad kilimėlis būtų patogus ir nesukeltų papildomų problemų svarbu, kad turėtų šias savybes:

  1. Kilimėlis neturi būti slidus. Jei kilimėlis bus slidus ir ant jo pateks vandens gali būti problemų, dėl to slidaus kilimėlio vonioje geriau nelaikyti.
  2. Kilimėlis turėtų būti atsparus drėgmei, kad galėtų greitai sugerti ant jo patekusį vandenį ir jei reikia greitai išdžiūti.
  3. Atsparumas temperatūros svyravimams. Ši savybė svarbi, nes jei kilimėlis neturės atsparumo jis gali deformuotis, visiškai pakeisti savo formą.
  4. Kilimėlis turi būti patogus, kad būtų malonu ir šilta ant jo stovėti.
  5. Taip pat kilimėlis turėtų būti priderintas prie kitų vonios baldų.

Vonios kilimėlių gausa šiais laikais yra labai didelė, dėl to reikia rinktis atsakingai, kad išsirinkti geriausios kokybes prekes, kurių nereikėtų dažnai keisti. Jeigu norite geros kokybės rankšluosčių, vonios kilimėlių, tuomet kviečiu apsilankyti gerduva elektroninėje parduotuvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *