Kaip žinoti, kada jau laikas keisti naudotas padangas į naujas?

Padangos

Ne visi esame patyrę mechanikai ar apskritai itin daug išmanantys apie automobilius. Daugelis vairuojame šią transporto priemonę, tačiau pagrinde mokame tik įsipilti kuro, patikrinti tam tikrus skysčius bei pasikeisti ratą. Visgi, pastarąjį žingsnį neretai darome tik tuomet, kai šią netikėtai kas nors praduria, tačiau tai daryti reikėtų ir esant kitoms aplinkybėms. Tad, kaip žinoti, jog jau laikas keisti naudotas padangas į naujas?

Tam, jog atsakytumėte į šį klausimą, Jums reikėtų įvertinti kelis kriterijus: protektoriaus gylį, nusidėvėjimo tolygumą, padangų amžių ir ar ši neturi pažeidimų. Pradėkime nuo pirmojo punkto. Dėl jo reikėtų nerimauti ir kalbant apie Jūsų saugumą, nes kai protektoriaus gylis yra mažesnis nei 4 mm, ženkliai pailgėja stabdymo kelias. Minimalus leistinas žieminių padangų protektoriaus gylis yra 3 mm, vasarinių padangų – 1,6 mm, todėl nepamirškite to patikrinti. Jeigu protektorius nusidėvėjęs netolygiai, reikėtų įsigyti naujas padangas, o jas pakeitus patikrinti automobilio būklę, mat padangos dėvisi netolygiai. Taipogi, itin svarbu įvertinti ir padangų amžių, nes kuo ši senesnė, tuo jos sukibimo savybės prastesnės, o tai kelia pavojų Jūsų saugumui. Padangos turėtų būti ne daugiau kaip dešimt metų senumo. Dar vienas svarbus akcentas – nepamirškite įvertinti ar ši automobilio detalė neturi pažeidimų ar suaižėjimų, kurie gali atsirasti tiek dėl padangų amžiaus, tiek dėl netinkamo eksploatavimo. 

Padangos pigiau yra tai, ko trokšta kiekvienas iš mūsų. Dažniausiai itin sunku rasti kokybiškas bei nebrangias, šias itin svarbias automobilio dalis. Viena iš geriausių vietų, siūlanti itin platų padangų pasirinkimą – parduotuvė melga.lt. Jeigu nemėgstate apsipirkinėti internetu ir reikalinga konsultacija, galite nuvykti ir į vieną iš jų autoservisų, tačiau, jeigu ketinate padangas įsigyti internetu, svarbu paminėti, jog daugelio padangų pristatymas yra visiškai nemokamas. Parduotuvėje rasite įvairių gamintojų žieminių, vasarinių ir universalių padangų, kurios pilnai atitinka kokybės ir saugumo standartus. Galėsite pasirinkti ne tik norimą gamintoją, tačiau ir Jums reikiamą modelį bei kainą. Be to, MELGA parduotuvė savo klientams siūlo ne seniau nei prieš tris metus pagamintas padangas. Taipogi, internetinės parduotuvės paieškoje turite galimybę surasti reikalingas padangas ir pagal savo automobilį. Reikės tik įvesti norimą gamintoją, modelį, metus bei variklį. Be to, pirkti internetu verta ir todėl, jog rasite visą reikalingą informaciją apie pasirinktas padangas – prekės aprašymą, techninius duomenis, charakteristiką ir net likutį autoservisuose, kuriuose padangas galite ir pasikeisti. Tokiu būdu itin sutaupysite savo laiko, nes visą reikalingą informaciją sužinosite iškart, todėl bus paprasčiau nuspręsti, kurią iš daugybės prekių pasirinkti. Be to, nemokamas pristatymas pagelbės sutaupyti ir šiek tiek pinigų, todėl nedvejokite ir užsukite į melga.lt internetinę parduotuvę.

Taigi, kiekvienam vairuotojui itin svarbu žinoti, kada jau laikas keisti turimas padangas į naujas. Apie tai gali informuoti jų amžius ir protektoriaus gylis, netolygus nusidėvėjimas, pažeidimai. Bet kokiu atveju, pravartu suprasti pagrindinius dalykus, kurie parodytų, jog jau laikas keisti šias automobilio detales. Jeigu nežinote, kur geriausia ieškoti padangų, jog būtų ne tik nebrangios, tačiau ir kokybiškos, užsukite į melga.lt internetinę parduotuvę ar vieną iš jų autoservisų ir pasižvalgykite po itin platų asortimentą. Garantuotai rasite reikiamo dydžio padangas, tinkančias norimam sezonui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *