Kaip patikrinti vestuvių fotografą?

Planuodami vestuves, žmonės dažniausiai tiksisi, kad tai bus vienintelė tokia šventė jų gyvenime. Todėl jiems labai svarbu, kad šią dieną viskas eitųsi lyg per sviestą. Ypatingą dėmesį jaunavedžiai skiria vestuvių fotografui. Juk norisi turėti prisiminimų, kurie leistų bet kada mintimis grįžti į tą nuostabią dieną. Visgi pasirinkti tinkamą fotografą nėra taip lengva. Kai specialistų tiek daug ir visi jie tvirtina, kad yra tikri profesionalai, nesunku apsigauti ir išsirinkti tą, kuris iš tiesų toks nėra. Kad netektų nusivilti rezultatu, patariame, kaip patikrinti vestuvių fotografą ir įsitikinti, kad jo darbas bus atliktas kokybiškai.

Patirtis ir pavyzdžiai

Pirmas dalykas, į kurį svarbu atkreipti dėmesį – vestuvių fotografo patirtis. Jei jis teigs, jog fotografuoja jau daugiau nei dešimt metų, tai nebūtinai reiškia, kad visą tą laiką fotografas tai darė profesionaliai. Galbūt karjeros pradžioje jis fotografavo šuniukus ir kates arba priskaičiavo metus, kuomet buvo tiesiog mėgėjas. Tad išsiaiškinkite tikslią patirtį dirbant vestuvių srityje ir būtinai peržiūrėkite nuotraukų pavyzdžius. Kai kurie vestuvių fotografai rodo tik pačias geriausias vestuvių fotosesijas, kuriose nuotraukos atrodo nepriekaištingai, o jose esantys žmonės yra tarsi nužengę nuo žurnalų viršelio. Pasidomėkite, kaip atrodo nuotraukos, kuriose įamžintos paprastesnės, kuklesnių žmonių vestuvės. Tai atskleis tikruosius fotografo gebėjimus ir įgūdžius.

Nuotraukų ir jų retušavimo stilius

Dažnai fotografai turi juos išskiriantį retušavimo ir nuotraukų stilių. Tai yra gerai, jei jus domina būtent toks stilius, tačiau, jei savo vestuvių nuotraukas įsivaizduojate kiek kitaip, būtinai tai aptarkite su fotografu. Gali būti, kad jis nesutiks keisti savo braižo arba pripažins, kad jam toks stilius nėra artimas. Nieko tokio. Tai tik leis paieškoti kito profesionalo ir išgelbės jus nuo fiasko gavus galutines vestuvių nuotraukas.

Darbas su video montuotojais

Daugelis būsimų jaunavedžių nori ne tik gražių nuotraukų, bet ir filmuko, kuris primintų jiems tą gražią ceremoniją ir šventę. Jei jums reikalingos ne tik nuotraukos, bet ir video paslaugos, rekomenduojame šių specialistų dairytis drauge. Paprastai fotografai turi žmones ar įmones, su kuriomis bendradarbiauja šiuo klausimu. Tai yra geriau, nes kartu jau dirbę profesionalai gebės vieni kitiems netrukdyti ir užtikrins, kad tiek nuotraukų, tiek video medžiagos stilius būtų vienodas ir nė vienas jų neiškristų iš konteksto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *