Kokius darbus atlieka interjero dizaineriai?

Geras interjero dizaineris yra tas asmuo, kuris rūpinasi aplinka, kurioje gyvenate. Kuria ne tik stilingus, tačiau ir ergonomiškus namus, o kadangi šiais laikais žmonės vis dažniau perka mažos kvadratūros arba netradicinio išplanavimo būstus – interjero dizainas tampa būtinybe, todėl reikia ieškoti kompetentingų dizainerių!

Namų kategorizavimas pagal stilių

Interjero dizainerių darbas yra įgyvendinti klientų norus, tačiau juos realizuojant taip pat remiamasi tam tikromis objektyviomis taisyklėmis, kurios garantuoja, kad namai bus išbaigti iki mažiausios smulkmenos. Pavyzdžiui – stiliaus pasirinkimas ir vientisumas.

Daugelis lietuvių teigia, kad jų namuose dominuoja moderni klasika, tačiau dizaineriai priduria, kad tai tik kelių skirtingų akcentų derinimas visumoje, kuris neturi nieko bendro su stiliumi. Žinoma, tai ne visada yra blogai, tačiau sukurti išties stilingus ir skoningus namus, kuriuose būtų išlaikomas vienas stilius – nėra paprasta.

Būtent tam ir yra specialistai. Žinoma, jie ne tik puoselėja vieną stilių, tačiau gali kurti jo derinius, tačiau visa tai – tik tariantis su klientu.

Harmoningi namai

Interjero dizaineriai taip pat rūpinasi, kad Jūsų namuose būtų palaikoma harmonija. Tai reiškia, kad kiekvienas namuose esantis baldas, kiekvienas daiktas turi derėti vienas prie kito. Lygiai taip pat atsakingai pasirenkamos formos, galiausiai, spalvos.

Netinkamas daiktų derinimas gali trukdyti kurti tikrai harmoningus namus, kuriuose – jauku būti. Ir tai galima sakyti ne tik apie namus kaip visą patalpą, tačiau apie kiekvieną kambarį atskirai. Miegamajame turi dominuoti ramybė, svetainėje kuriamos aktyvios zonos, galiausiai, virtuvė turi būti praktiška, kad gaminimas būtų malonumas, o ne darbas.

Kompetentingi specialistai

Žinoma, darbams atlikti reikalingi patys geriausi savo srities specialistai, kurie garantuoja, jog interjeras bus sukuriamas ne tik toks, koks geriausiai išpildo klientų lūkesčius, tačiau ir patogus, ergonomiškas. Juk geri namai yra tokie, kurie beveik nereikalauja priežiūros, tačiau atrodo puikiai. Taip pat tokie, kuriuose pakeitus vos kelis akcentus galima džiaugtis visiškai kitu stiliumi. Natūralu, kad tam reikalinga profesionalo akis, kuri mato daugiau nei nepatyrusio žmogaus, kuriam – gražu tai, kas yra gražu.