Rankų darbo papuošalai – kuo jie išsiskiria?

Rankų darbo auskarai

Lietuvoje rankų darbo papuošalai yra labai vertinami. Tai daiktai, kurie pagaminti žmogaus rankomis, įdedant daug meilės ir širdies, todėl ir už juos ne vienas nepagaili sumokėti daugiau. Papuošalai gaminami patys įvairiausi, iš skirtingų metalų, su skirtingais akmenimis, jie gali būti ir labai iššaukiantys, ir minimalistiniai.

Kuo išsiskiria rankų darbo papuošalai?

Pirmiausia, tai rankų darbo papuošalai yra gaminami ne masiniams pardavimams. Tai reiškia, kad jie neštampuojami tokie patys, rankų darbo papuošalai dažniausiai tarpusavyje skiriasi, kadangi juos gamina žmonės, o ne mašinos. Rankų darbo papuošalai dažnai kuriami dizainerių, taip pat jų ir daromi, todėl yra tokie vertinami pasaulyje, nes ne visi sugeba pasigaminti nuosavus papuošalus, o ką jau kalbėti apie jų pardavimą daugiau žmonių.

Minimalistiniai rankų darbo auskarai

Rankų darbo auskarai gali būti tiek prigludę prie ausies, tiek kabantys. Dizaineriai juos gamina įvairių formų, todėl pasidairę po internetines parduotuves ar fizines parduotuves tikrai galite rasite išskirtinių, unikalių ir stilingų rankų darbo auskarų.

Minimalistinės rankų darbo apyrankės

Minimalistinės rankų darbo apyrankės pasižymi tuo, kad dažnai yra vos su vienu ar keliais mažais akmenukais, kurie gali būti su nedideliais deimantais ar briliantais viduje, ar net visai be jų.

Minimalistinės rankų darbo grandinėlės

Grandinėlės, kaip ir apyrankės, pasižymi tuo, kad ant jų dažnai būna uždėtas vos vienas akmenukas. Minimalistinės rankų darbo grandinėlės gali būti gaminamos iš skirtingų metalų, todėl patinka tiek prabangą, tiek ir eleganciją vertinantiems žmonėms.

Minimalistiniai rankų darbo žiedai

Minimalistiniai rankų darbo žiedai pasižymi tuo, kad ant pačių žiedų yra uždėtos nedidelės akutės, jokiu būdu šie žiedai neiššaukiantys, todėl gali būti dėvimi tiek kiekvieną dieną, tiek ir per įvairiausias šventes, net vestuves.

Minimalistiniai rankų darbo papuošalai mėgstami žmonių, nes jie nerėkia apie save, tačiau dailiai, žaismingai ir unikaliai padeda žmogui atskleisti savo stilių, jį paįvairinti, suteikti spalvų ir svarbių akcentų. Minimalizmą dievina daugelis, todėl ir pasiūla yra tikrai nemaža, tačiau ne visa ir ne visiems tinkama. Rasti savo stilių užima laiko, todėl ir minimalistinių rankų darbo papuošalų ieškojimas gali užtrukti, bet patikėkite – ieškoti verta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *