Pabėgimo kambariai – puikus laisvalaikio praleidimo būdas

Pabėgimo kambariai

Svarstote, kur galėtumėte įdomiai surengti gimtadienio ar įmonės vakarėlį? Ieškote išskirtinės pramogos, kuri patiktų visiems šventės dalyviams, kuri juos suburtų ir smagiai nuteiktų visai dienai? Viena iš tokių pramogų, kuri tikrai neleis nusivilti – pabėgimo kambariai.

Pabėgimo kambariai – kas tai?

Pabėgimo kambariai yra pramoga, kuri skirta įvairių amžiaus grupių žmonėms. Šią pramogą mėgsta vaikai, todėl nusivedimas vaiką ar net vaikų grupę į pabėgimo kambarį gali palikti jiems įspūdį dar ilgam laikui. Taip pat pabėgimo kambariai yra mėgstama pramoga ir suaugusiųjų, kuriems patinka spręsti užduotis, bandyti įvairius būdus, galvoti logiškai ir rasti išeitį iš atrodo kartais neįmanomos padėties.

Lietuvoje yra atidarytas ne vienas pabėgimo kambarys. Žmonėms, kurie dar nėra jo bandę ir bandantiems suprasti, kas gi tas pabėgimo kambarys yra, galima atsakyti, kad tai įdomiai dekoruota patalpa, iš kurios sprendžiant visokio tipo užduotis (logines), reikia ištrūkti per tam tikrą laiką. Dažniausiai žmonėms yra duodama viena valanda įveikti pabėgimo kambarį ir iš jo ištrūkti. Neretai bandantiems pabėgti prireikia pagalbos, tokiu momentu pabėgimo kambarį prižiūrintis žmogus jiems padeda.

Kokie pabėgimo kambariai būna?

Pabėgimo kambariai būna patys įvairiausi, kad tiktų visokius pomėgius mėgstantiems žmonėms. Tiems, kurie nori švęsti mergvakarį ar bernvakarį pabėgimo kambaryje, derėtų apsilankyti erotiniame, kur tiek pats kambarys, tiek sprendžiamos užduotys jame verčia parausti ne vieną.

Siaubo gerbėjams vertėtų orientuotis į pabėgimo kambarius su siaubo elementais, vaiduokliais, vienas iš tokių kambarių Lietuvoje – pjūklo kambarys.

Dievinantiems iššūkius, nuotykius ir norintiems kažko įdomesnio ir dar nebandyto yra skirtas Vilniaus atominės elektrinės kambarys. Taip, perskaitėte teisingai – pabėgimas iš Vilniaus atominės elektrinės, argi neskamba puikiai?

Tai tikrai ne vieninteliai pabėgimo kambariai Lietuvoje, jų yra išties nemažai. Skirtinguose pabėgimo kambariuose žmonės turi įsijausti į skirtingus vaidmenis: detektyvo, vagies, keleivio ir įvairius kitus.

Tiems, kurie nori išties praleisti laisvalaikį įdomiai ir pabadyti ką nors naujo, pabūti su draugais kitaip – pabėgimo kambariai yra tai, ką tikrai vertą išmėginti bent kartą gyvenime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *