Ką veikti kai nėra ką veikti? – 40 unikalių idėjų

Ką veikti, kai nėra ką veikti? 40 unikalių idėjų

Kad ir kokie aktyvūs žmonės bebūtume, gyvenime taip jau nutinka, kad susiduriame su visagaliu nuoboduliu. Dažnam kyla klausimas: kaip jį (t. y. nuobodulį) nugalabyti ir kaip vėl pajusti gyvenimo pulsą? Būtent į tai ir bandome rasti atsakymą šiame straipsnyje. Kviečiame susipažinti su 40 unikalių idėjų, kurios tikrai pravers, kuomet nežinote ką veikti, kai nėra ką veikti!

Bet ar tikrai nėra ką veikti?..

 1. Susipažinkite su naujais žmonėmis arba atgaivinkite santykius su senais draugais – paprasčiausiai nueikite į Messenger programėlę ir kažkam parašykite.
 2. Išvykite į spontanišką kelionę arba susitikimą.
 3. Paskaitinėkite internetinių straipsnių.
 4. Išeikite pasivaikščioti į parką / miestą / mišką.
 5. Suburkite draugus ir patyrinėkite apleistas Lietuvos vietas, dvarus (jų galite rasti išties nemažai, ieškokite Google).
 6. Į savo telefoną įveskite bet kokį telefono numerį, paskambinkite ir pabandykite susipažinti.
 7. Perskaitykite knygą.
 8. Nusipirkite vazoninių gėlių ir jas auginkite.
 9. Pagaminkite tokį patiekalą, kurio dar niekada nesate darę.
 10. Prisiminkite vaikystę – palaipiokyte po medžius. Arba tiesiog pavartykite vaikystės albumus.
 11. Susitvarkykite namus.
 12. Peržiūrėkite naujuosius Lietuvos Youtube kūrėjų vaizdo įrašus (rekomenduojami kanalai: deMiko, Pralaužk Vieną Šaltą, Negyvas Eteris).
 13. Išsivalykite automobilį.
 14. Atsidarykite Spotify programėlę ir perklausykite visą “Discover Weekly” grojaraštį – taip rasite geros, naujos muzikos.
 15. Pasportuokite! Nueikite į sporto klubą arba susiradę pratimus, paprasčiausiai atlikite juos namuose ar gamtoje.
 16. Nusipirkite naują stalo žaidimą ir išmokite jį žaisti.
 17. Išsirinkite filmą, serialą ir peržiūrėkite jį internetu per Netflix.
 18. Suorganizuokite kelionę prie ežerų su palapinėmis.
 19. Paprašykite močiutės ar senelio, kad papasakotų apie savo gyvenimo metus, ypač, vaikystę, paauglystę. Pamėginkite nuoširdžiai įsigilinti koks gyvenimas buvo anuomet.
 20. Nusipirkite naują kompiuterinį žaidimą ir pereikite jį. Kompiuterinius žaidimus įsigyti galite Steam platformoje (labai paprasta ir greita).
 21. Pasivažinėkite riedučiais, dviračiu, paspirtuku, riedlente – bet kuo, kas rieda.
 22. Padarykite “masinį susiskambinimą” per Skype, Messenger ar kokią kitą platformą, kurioje vienu metu gali kalbėti keletas ir daugiau asmenų vienu metu.
 23. Pažaiskite žaidimą tiesa / drąsa.
 24. Nusipirkite naujų drabužių.
 25. Pažinkite savo antrąją pusę dar labiau! Internete gausu įvairių puslapių, kuriuose pateikiami šimtai klausimų, kuriuos galite užduoti vienas kitam. Tai smagi, turininga ir santykius stiprinanti veikla. Vieną tokių sąrašų galite rasti čia: 200 Questions for couples.
 26. Išeikite į lauką pafotografuoti gamtos. Arba pakvieskite draugą / draugę ir padarykite fotosesiją.
 27. Pasidarykite tatuiruotę (ne patys, o pas profesionalą!).
 28. Atlikite asmenybės testą ir išsiaiškinkite kokio tipo žmogus esate. Dar smagiau, kai šį testą atliekate su draugais ar šeimos nariais – gali kilti išties daug smagių diskusijų.
 29. Pradėkite rašyti blog’ą arba dienoraštį.
 30. Pagalvokite kaip darbe galėtumėte būti efektyvesni, kad per trumpesnį laiko tarpą nuveiktumėte ne ką mažiau ir liktų daugiau laiko kavos gėrimui ir šnekučiavimuisi su kolegomis.
 31. Užsileiskite muziką “ant viso” garso ir pasivažinėkite naktinėmis gatvėmis automobiliu.
 32. Pasimokykite groti instrumentu (juk visi turime kokią gitarą ar akordeoną įgrūstą kažkur spintoje).
 33. Išmokite eilėraštį, mėgstamos dainos žodžius. Draugus nustebinsite jeigu įsisisąmoninsite užsienio kalba atliekamą greitą Rap’o stiliaus kūrinį.
 34. Facebook platformoje pažiūrėkite kokie renginiai vyksta aplink jus ir sudalyvaukite viename iš jų: koncerte, paskaitoje, parodoje, seminare, ekskursijoje.
 35. Sugalvokite unikalius sveikinimus draugams, kurie šiandien švenčia savo gimtadienius (nufilmuokite vaizdo įrašą, sukurkite smagų nuotraukų koliažą).
 36. Nusidažykite plaukus, nusilakuokite nagus – arba kažkaip kitaip pakeiskite savo įvaizdį.
 37. Pagalvokite – ką pasiūlytumėte draugei / draugui veikti, jeigu jai / jam būtų nuobodu – taip nesunkiai atrasite, ką jums veikti patinka labiausiai.
 38. Paskambinkite mamai, tėčiui ir paklauskite kaip praėjo jų diena.
 39. Eikite pamiegoti – pailsėsite ir atsiras daugiau motyvacijos.
 40. Pažinkite savo šalį! Lietuvon.lt – unikalus projektas. Čia rasite žemėlapį su daugiau nei 1 000 skirtingų lankytinų vietų. Susikurkite maršrutą ir pirmyn į kelią! Nepamirškite arbatos ir sumuštinių.

Tikimės, kad šis sąrašas pritrenks atsiradusį nuobodulį. Jeigu turite daugiau pasiūlymų ką būtų galima veikti, kai nėra ką veikti – būtinai pasidalinkite su mumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *