Kaip rengtis per pirmą pasimatymą?

kaip-rengtis-per-pirma-pasimatyma

Amžinas klausimas, kas tinka, o kas netinkama per pirmąjį pasimatymą, o kas visiškai nepriderama. Visi mes norime sudaryti kuo geresnį įspūdį apie save pirmo susitikimo metu. Abi pusės dažniausiai jaudinasi ir nervinasi prieš pirmąjį pasimatymą, galvoja ką reikės sakyti, kaip elgtis ir ką apsirengti. Kartais iš to jaudulio yra padaromos kritinės klaidos su savo apranga. Trumpai apžvelkime kaip reikėtų rengtis moterims ir vyrams per savo pirmąjį pasimatymą.

Moterys – visos jos turi spindėti elegancija, paslaptimi ir seksualumu. Būtent su trečiuoju kartais yra persistengiama. Dažnai moterys nori taip pabrėžti savo seksualumą, jog apsirengia kaip seniausios profesijos darbuotojos. Vėliau vyrai apie jas susidaro tam tikrą nuomonę ir mano, jog po pirmo susitikimo lova yra tiesiog privalomas dalykas ir vėliau su jomis nieko bendro turėti nebenori. Mes siūlome atsižvelgti į pasimatymo vietą ir pagal ją derinti aprangą. Jei tai restoranas, rinkitės suknelę, tik ne per trumpą ir ne per gilia iškirpte. Jei einate į kiną, gali būti kelnės, šortukai, lengva palaidinė. Jei einate pasivaikščioti į parką, nesidėkite aukštakulnių, tai atrodys tiesiog juokingai. Makiažą ir kvepalus rinkitės pagal pasimatymo tipą, jokiu būdu neperženkite plonos linijos, to tiesiog bus per daug. Nereikėtų apsikarstyti nereikalingais papuošalais, auskarai, grandinėlė, laikrodis ir apyrankė yra daugiau nei jums reikia.

Vyrai – su jais yra viskas paprasčiau. Esminė taisyklė atrodyti tvarkingai, tačiau keletas stiliaus taisyklių irgi yra būtinos. Neikite į pasimatymą su tais pačiais rūbais, su kuriais būnate namie, juo labiau nesidėkite treningų. Merginos nuo Jūsų paprasčiausiai pabėgs. Visada galite panaudoti šį paprastą derinį. Švarkas, marškinėliai arba marškiniai, džinsai ir batai, gali būt net sportiniai bateliai. Atrodysite pasitempę ir tuo pačiu metu atsipalaidavę. Plaukai taip pat turėtų būti tvarkingi, jau nekalbant apie panages. Jei naudojate kvepalus, pasipurkškite, tik ne per daug, vienas kitas papurškimas ir gana. Jei nešiojate laikrodį, užsidėkite jį, daugiau aksesuarų jums nebereikia.

Tikimės šie patarimai jums bus naudingi, o jei dar neturite su kuo eiti į pasimatymą jums pagelbės populiariausi pažinčių portalai Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *