Auto stogo skersinių pasirinkimas. Niuansai, kuriuos reikia įvertinti

stogo-skersiniai

Planuojantiems prie savo transporto priemonės pritvirtinti stogo bagažinę – pirmiausia reikia pasirūpinti skersiniais, kurie užtikrina sklandų pritvirtinimą. Stogo skersiniai yra montuojami ne prie kiekvienos transporto priemonės, tad kartais tik noro nepakanka, reikia įvertinti savo galimybes. Ir paprasčiausiai tai padaryti galima pasitarus su pardavėjais, kurie prekiauja skersiniais. Jų konsultacijos dažniausiai yra neįkainojamos, kadangi padeda paprasčiau rasti tai, ko Jums reikia, taupo Jūsų laiką.

Stogo skersiniai skirti bagažinėms montuoti

Ar stogo skersiniai yra būtini? Jeigu planuojate bagažinę ant stogo – tokiu atveju TAIP, kadangi be tinkamo skersinio pritvirtinti bagažinės nepavyks. Kadangi dažniausiai komplektai bagažinės +  skersiniai nėra parduodami – tenka pačiam susirasti skirtingas dalis ir pasirūpinti, kad jos tarpusavyje derėtų. Taip pat siūlome nesirinkti paties pigiausio varianto, kuris dažniausiai suvilioja taupančius. Nepamirškite, kad geriau pirminę investiciją skirti didesnę, tačiau galiausiai kur kas daugiau metų naudoti tą patį daiktą. Tai yra ne tik ekonomiškas, tačiau ir ekologiškas sprendimas.

Universalaus skersinio privalumas

Jeigu namuose yra ne viena transporto priemonė ir bagažinė kartu su skersiniu kartais gali būti perkeliama nuo vienos auto ant kitos – tokiu atveju siūlome rinktis priedus, kurie yra universalūs. Paprasčiausiai galėsite būti ramus, kad jie tiks prie kiekvienos auto. Visgi, jeigu namuose auto yra tik viena – vienareikšmiškai pirkite tokius skersinius, kurie yra jai kurti. Taip bus pasiekimas kur kas didesnis tvirtumas bei saugumas. O tai ir yra svarbiausi kriterijai renkantis tiek stogo bagažinę, tiek skersinius, kurie geba išlaikyti skirtingo svorio apkrovas.

Montavimo niuansai

Žinoma, daugiau dėmesio skirkite ir montavimo darbams, kurie tikrai nėra labai sudėtingi. Dažniausiai kartu su skersiniais pristatoma ir instrukcija, kur žingsnis po žingsnio aprašyti darbeliai. Visgi, jeigu matote, kad montavimo darbai Jums atrodo per sudėtingi – tokiu atveju geriausia juos palikti tiems, kurie puikiai išmano visas smulkmenas ir tuo pačiu tinkamai pritvirtins įrangą. O geras tvirtinimas, šiuo atveju, yra ypač svarbus, kadangi jis lemia įrangos kokybę, funkcionalumą bei saugumo aspektus.

Komplektacija

Skersinio tvirtinimo metu dažniausiai bus reikalingos tam tikros dalys, kurios suteikia papildomas apsaugas. Kol vieni skersiniai parduodami su visomis reikalingomis dalimis, tuo tarpu kiti yra be komplektacijos. Tuomet tenka patiems papildomai ieškoti tam tikrų dalių. Siūlome iškart pasidomėti šiais niuansais. Jeigu Jūsų pasirinktas skersinis yra be reikalingų dalių – tuomet jas siūlome pirkti toje pačioje prekybos vietoje. Dar geriau – pasikonsultuoti su pardavėjais, kurie padės rasti tinkamas dalis ir užtikrins, kad jos vienos su kitomis derėtų puikiai.

Garantija

Plačiau pasidomėkite, ar Jūsų pasirinkti stogo skersiniai turi garantiją. Tai suteikia galimybę kur kas labiau pasitikėti tiekėjais. Dažniausiai garantija siekia iki 2-iejų metų. Tuomet iškilus gedimams – per tą laiko tarpą jie bus visiškai nemokamai sutvarkyti.