Hidrauliniai keltuvai – būtina įranga servisuose

Tinkamai pasirinktas keltuvas autoservise gali užtikrinti, kad problema, dėl kurios mašina nebefunkcionuoja arba funkcionuoja prasčiau – bus rasta gana greitai. Kadangi šiuo metu keltuvų pasirinkimas labai platus – naudinga pasitarti su pardavėjais, kurie prekiauja šia technika. Jie pateiks atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir padės rasti tai, kas geriausiai atitinka Jūsų serviso poreikius.

Pavyzdžiui, ypač dažnas pasirinkimas yra hidrauliniai keltuvai. Jie pasirenkami dėl daugelio priežasčių ir apie tai skaitykite šiame straipsnyje.

Keltuvų tipai

Hidrauliniai keltuvai tikrai nėra vienintelis keltuvų pasirinkimas. Pradėjus ieškoti pamatysite, kad rinkoje esti labai plati pasiūla. Galiausiai, kuo daugiau skirtingų įrenginių palyginsite – tuo tikresnis galite būti, kad rasite tai, ko reikia Jūsų servisui.

Šie hidrauliniai keltuvai yra pasirenkami dažniausiai:

  • Cilindriniai hidrauliniai domkratai.
  • Pakopiniai hidrauliniai domkratai.
  • Taip pat dažnai pasirenkama ir pneumo-hidraulinis keltuvas.
  • Galimas ir keltuvas su dvigubu cilindru.
  • Bei daugelis kitų keltuvių, kurie skiriasi savo funkcionalumu.

Norėdami jaustis užtikrinti, kad radote Jūsų poreikius labiausiai tenkinantį keltuvą – siūlome pasitarti su profesionalais, kurie prekiauja šia įranga. Jų konsultacijos labai dažnai tampa nepamainoma pagalba. Ypač, kai mažai nusimanote šioje sferoje.

Hidraulinio keltuvo kaina

Susipažinus su tipais naudinga daugiau dėmesio skirti ir keltuvų kainoms, kurios gali labai varijuoti. Rinkoje rasite išties ir gana pigių ir labai brangių, tad natūralu, kad tokiu atveju kyla klausimas – kurie yra geriausi. Dažniausiai neįprastai pigius keltuvus parduoda nežinomi prekybininkai, kurie kartais net tiksliai nenurodo, koks yra hidraulinio keltuvo gamintojas.

Dažniausiai pigiai parduodama kinietiška produkcija, kuri, deja, Jums tikrai ilgai netarnaus. Ką jau kalbėti apie tai, kad naudojant tokią įrangą gali nutikti nelaimės. Jeigu rūpinatės darbo sauga savo servise – tokiu atveju kokybiškos įrangos pasirinkimas yra labai svarbus.

Hidraulinio keltuvo charakteristikos

Hidrauliniai keltuvai taip pat varijuoja savo charakteristikomis. Nusprendus, koks Jums labiausiai tinkamas – labai pagreitinsite ir sukonkretinsite paieškas. Žinoma, visada labai rekomenduojame pasitarti su pardavėjais, kurie dažniausiai puikiai išmano visas šios įrangos smulkmenas ir gali patarti, kas geriausiai tinka Jūsų atveju. Juk kol vieni keltuvai dažniausiai naudojami tuomet, kai reikia tvarkytis lengvąsias transporto priemones, tuo tarpu geba išlaikyti kur kas didesnį svorį, tad ir siūlomi didesni, galingesni, pavyzdžiui, duobiniai keltuvai.

Pabaigai…

Renkantis keltuvą teks skirti šiek tiek laiko, tačiau ir rekomenduotume jos skirti tiek, kiek reikia. Juk tai nėra mažas pirkinys. Kadangi hidrauliniai keltuvai dažniausiai perkami dešimtmečiams – norėdamas jaustis užtikrintas dėl kokybės turite skirti laiko palyginimui.

  • Dažniausiai vertinama ir geriausiai apibūdinama vokiška kokybė. Žinoma, geriau daugiau pasidomėti gamintojais, kadangi taip jausitės ramesnis dėl pasirinkimo.
  • Taip pat varijuoja ir keliamoji galia, kuri dažniausiai kinta nuo 4 iki 8 tonų.
  • Keltuvai gali turėti papildomą įrangą, kuri padeda suvesti ratus. Paprastesni keltuvai neturi šios funkcijos.
  • Žinoma, daugiau dėmesio skirkite ir garantijoms. Gerai, kai atsiradus keltuvų gedimams – jie bus sutvarkyti visiškai nemokamai.

Pasiūla plati, tad ar tikrai hidrauliniai keltuvai yra geriausias pasirinkimas?